"Žibutėje" – stovyklos diabetu sergantiems vaikams
2016 rugpjūčio 3 d.
"Žibutėje" – stovyklos diabetu sergantiems vaikams

Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutė“ sektoriuje vasara – pats darbymetis. Nuo birželio iki rugpjūčio mėn. organizuojamos stovyklos diabetu sergantiems vaikams, kurių metu jie mokomi sveikai ir tinkamai maitintis, pažinti ir išmokti kontroliuoti ligą. Birželio ir liepos mėn. vykusių stovyklų metu sektoriuje lankėsi „TakeWay“ restoranų tinklo darbuotojai Tomas Ragauskas ir Nerijus Vancevičius.

Šis restoranų tinklas garsėja sveikos mitybos propagavimu bei tuo, jog pateikia išsamią maistinės vertės informaciją, kuri yra būtina norint laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos principų. „TakeWay“ virtuvės šefai Tomas ir Nerijus sektoriaus pacientams surengė šou su skystu azotu. Vaikai buvo vaišinami ledais su stevija, baziliku, peletrūnais ir azote virtais morengais.