Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Ukrainiečių medikai: yra ko iš jūsų pasimokyti
2017 lapkričio 2 d.
Ukrainiečių medikai: yra ko iš jūsų pasimokyti

Ukrainos medikų ir pedagogų delegacija, keliaudama susipažinti su geriausiomis Europos ligoninėmis, užsuko ir į Respublikinę Kauno ligoninę. Svečiai gerų žodžių negailėjo ne tik vertinant puikiai įrengtas ligoninės patalpas su visa reikalinga technologine įranga, bet taip pat liko maloniai nustebinti šilto bendravimo bei visų ligoninėje dirbančių specialistų profesionalumo. „Deja, mūsų šalyje dar labai daug ko trūksta, o visa sveikatos apsaugos sistema nėra palanki pažangai ir inovacijoms“, – apgailestavo doc. dr. gydytoja kardioreumatologė Tetiana Bilous.

Medikai aplankė RKL Terapijos klinikos Vidaus ligų, Kardiologijos, Neurologijos skyrius, Diagnostikos klinikos Radiologijos skyrių, Vaikų ligų skyrių, Ambulatorinės reabilitacijos skyrių, susipažino su Konsultacijų poliklinikos darbu.

Jau tą pačią dieną ukrainiečiai išvyko toliau: geros patirties semsis Rygos, Talino ir Helsinkio ligoninėse. Tai jau ne pirma medikų delegacija, vasarą kelios gydytojos stažavosi mūsų ligoninėje ir liko labai patenkintos darbo rezultatais.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd