Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Ukrainiečių medikai susipažino su ligoninės veikla
2016 liepos 4 d.
Ukrainiečių medikai susipažino su ligoninės veikla

Dar praeitų metų rudenį užsimezgęs profesinis ryšys tarp Lietuvos ir Ukrainos medikų perauga į glaudesnius santykius. Birželio 23-24 dienomis Lietuvoje viešėjusi dvylikos ukrainiečių delegacija apsilankė Lietuvos sveikatos mokslų universitete bei Respublikinėje Kauno ligoninėje. Į Lietuvą atvyko keletas traumatologų, neurologų, šeimos gydytojas bei studentai. Vizito metu siekta išsiaiškinti, kokių mokymosi ir stažuočių galimybių ukrainiečių specialistai gali tikėtis Lietuvoje.

Aplankė daug skyrių

Direktorė medicinai Joana Dambrauskienė lydėjo svečius po Respublikinės Kauno ligoninės klinikas ir skyrius. Susidomėję svečiai lankėsi Terapijos klinikos Neurologijos, Kardiologijos, Vidaus ligų, Reanimacijos ir intensyvios terapijos, Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuose. Vizito metu buvo aplankytas ir Dienos chirurgijos skyrius. Ukrainiečių medikai taip pat domėjosi ir darbo organizavimo principais, naudojamomis procedūromis bei metodikomis. Svečius sužavėjo ir ligoninės infrastruktūra bei gydytojų darbo sąlygos. Ne vienas prasitarė, kad yra ko lietuvių gydytojams pavydėti.

Greta stažuočių Respublikinėje Kauno ligoninėje, buvo diskutuota ir apie medicinos turizmą bei apie Ukrainoje kylančias medicinos draudimo problemas.

Kadangi vizitas sutapo su Rasų švente, svečiai iš Ukrainos šventinę dieną noriai praleido Rumšiškėse.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd