Teigiamų emocijų vakare įteikti garbingi apdovanojimai
2019 birželio 10 d.
Teigiamų emocijų vakare įteikti garbingi apdovanojimai

Karštą birželio vakarą į Žalgirio arenos amfiteatrą susirinko gausus Respublikinės Kauno ligoninės darbuotojų būrys. Anot daugelio kolegų, galimybė susiburti visiems kartu bent kartą per metus yra labai svarbi ir tokie susitikimai yra labai laukiami. Kasmet tikimės pastebėti tuos, kurie nesivaiko šlovės, neieško garbės, bet tyliai daro savo kasdienius darbus: tiesia pagalbos ranką, rūpinasi savo bendruomene ar įkvepia geriems darbams kitus. Pažvelkime iš šono į ligoninėje dirbančių žmonių atsidavimą ir kaip kilniai jie kasdien dalijasi savo širdies šiluma:

Džiugu, kad mes juos pastebėjome, įvertinome ir kandidatūras pateikėme atsakingos Apdovanojimų komisijos teismui. Tad trečiadienio vakarą iškilmingos ceremonijos metu paaiškėjo, kurie nusipelnė geriausiųjų titulo. RKL apdovanojimai ligoninėje jau šešti metai iš eilės pagerbia labiausiai pasižymėjusius kolegas. Amfiteatro scenoje paskelbti nugalėtojų vardai sulaukė gausių aplodismentų, sveikinimų, apkabinimų ir gėlių.

Apie visas nominacijas iš eilės… Susipažinkime su “Metų vadovo” nominantais bei nugalėtoju:

Taigi Metų vadovo garbės ženklu šiemet apdovanota Diagnostikos klinikos Klinikinės diagnostikos laboratorijos vedėja Rasma Keliuotienė!

Kas šiemet pretendavo į Metų gydytojo apdovanojimą? Ir kam jis atiteko, stebime čia:

Metų gydytojo garbės ženklas įteiktas Terapijos klinikos Vidaus ligų skyriaus vedėjai, gydytojai pulmonologei Rūtai Nutautienei!

Susipažinkime ir su pretendentėmis į Metų slaugytojo vardą:

Metų slaugytojo garbės ženklu apdovanota Akušerijos ir ginekologijos klinikos Krikščioniškieji gimdymo namai Ginekologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Vitalija Kriaučiūnienė!

Metų darbuotojo nominacijoje susitiko šie kolegos:

Metų darbuotojo garbės ženklu apdovanota Terapijos klinikos ir Konsultacijų poliklinikos administratorė Evelina Jasikonytė!

Na ir nominacijoje Metų medicinos darbuotojo vardui gauti susitiko šie nuostabūs darbuotojai:

Metų medicinos darbuotojo garbės ženklu šiais metais pagerbta Slaugos klinikos III palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus slaugytojo padėjėja Aida Railienė!

Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus bei dėkojame kolegoms, kad juos pastebėjote ir įvertinote.

„Ateitį rašykime kartu“, – savo pranešime ragino generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus. Vadovas taip pat apžvelgė 2018-ųjų metų pasiekimus ligoninėje bei pasidalijo ambicingais ateities planais.

Vėliau į sceną žengė muzikantas Jurgis Didžiulis, kuris savo pasirodyme “Nuo žiūrovo iki dalyvio” ne tik linksmino publiką charizmatiškais muzikiniais intarpais, bet ir įrodė, kad atlikėjas gali įkvėpti, įtraukti ir atlikti platesnę misiją nei tik linksminti. “Ar nepamirštame, kokius resursus kiekvienas nešiojamės savyje, ar visus juos išnaudojame? Ar emocijos turi matą?” – klausė Jurgis Didžiulis.

Kviečiame dar sykį pabūti kartu, peržvelgiant renginio nuotraukų galeriją.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus informacija