Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Romutei Babičienei – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės vardas
2016 gegužės 4 d.
Romutei Babičienei – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės vardas

Antradienį, gegužės 3 d. vakare Nacionaliniame operos ir baleto teatre grupei žinomų Lietuvos medikų, pelniusių žmonių pagarbą ir dėkingumą, sveikatos apsaugos ministras Juras Požela įteikė garbės ženklus, liudijančius apie Nusipelniusios Lietuvos gydytojo, Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo, Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės vardų suteikimą.

Garbingas Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbė vardas buvo skirtas Respublikinės Kauno ligoninės Vidaus ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Romutei Babičienei!

Nacionalinio operos ir baleto teatro salėje susirinkusiems medicinos darbuotojams iš visos Lietuvos buvo perduoti Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimo ir padėkos žodžiai. Susirinkusius pasveikino Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė.

„Mediko profesija kasdien reikalauja naujų žinių, išmanymo, naujų technologijų įvaldymo. Galima sakyti, kad mediko kelias – tai kasdienis naujų, kintančių iššūkių įveikimo kelias“, – sakė sveikatos apsaugos ministras Juras Požela, – sveikinu jus su profesine švente! Nieko nėra tauresnio, kaip tausoti žmogaus sveikatą ir gelbėti jo gyvybę. Linkiu kantrybės, profesionalumo, geranoriškumo, sumanumo ir sėkmės dirbant žmogaus labui“.

Nuo 2004 m. balandžio 27 d. minima kaip Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Įteikiami Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva įsteigti apdovanojimai. Per šį laikotarpį nusipelniusio gydytojo vardus pelnė 243 Lietuvos medikai, nusipelniusių sveikatos apsaugos darbuotojų garbės vardai suteikti 320 asmenų. Nuo praėjusių metų garbės vardai suteikiami ir slaugytojams. Tokius garbės vardus dabar turi 23 Lietuvos slaugytojos.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd