Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Respublikinės Kauno ligoninės specialistai laukia pacientų ir iš Lenkijos
2017 vasario 14 d.
Respublikinės Kauno ligoninės specialistai laukia pacientų ir iš Lenkijos

Šiandien Respublikinės Kauno ligoninės generalinis direktorius doc.dr. Linas Vitkus susitiko su Lenkijos bendrovės „MEDASCO Spółka Akcyjna“ atstovais Irena Konstantynowicz – Głowaty ir Krzysztofu Cetnar. Lenkų vizito tikslas – aptarti galutinius akcentus ir pasirašyti tarpininkavimo paslaugų sutartį. Šios sutarties pagrindu Respublikinė Kauno ligoninė priims iš Lenkijos atvyksiančius pacientus ir teiks jiems reikalingas medicinines paslaugas. RKL bendradarbiavimą su kolegomis iš Lenkijos pradės nuo lęšiuko keitimo operacijų Lenkijos piliečiams, kurie savo šalyje šių operacijų laukia iki 2 metų. O patyrusių Lietuvos chirurgų atliekamos aukštos kokybės chirurginės paslaugos lenkus labai sudomino.

Medasco valdybos pirmininkės Irenos Konstantynowicz – Głowaty nuomone, Lenkijos piliečiai, rinkdamiesi gydymo įstaigą, dažniausiai teikia pirmenybę didesnėms ligoninėms, nes jos, turėdamos platesnį paslaugų ir įrangos pasirinkimą, žmonėms kelia didesnį pasitikėjimą. Pasak doc. dr. Lino Vitkaus, išlaikyti aukštą ligoninės reputaciją itin svarbu, nes pacientų nuomonė ir rekomendacijos lems tolesnio bendradarbiavimo sėkmę. „Bet dėl to abejonių net nekyla, nes visiškai pasitikiu mūsų ligoninės gydytojų profesionalumu“, – priduria vadovas.

Pasirašę sutartį svečiai iš Lenkijos ne tik įdėmiai apžiūrėjo Ligoninės patalpas, kuriose bus teikiamos paslaugos Lenkijos piliečiams, bet ir su malonumu papietavo Ligoninės valgykloje.

MEDASCO tarpininkauja tarpvalstybinių medicininių ir sanatorinių paslaugų srityje ir suteikia Lenkijos piliečiams platesnes gydymosi galimybes įvairiose užsienio šalyse.


E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd