Respublikinės Kauno ligoninės darbuotojams įteiktos padėkos už darbą karantino metu
2020 liepos 1 d.

Ši savaitė RKL prasidėjo šventiškai – darbuotojams įteiktos padėkos už darbą karantino metu. Antradienį padėkas gavo gydytojai ir slaugos personalas, trečiadienį padėka įteikta Infrastruktūros valdymo skyriui. Praeitą savaitę padėkota Apsaugos skyriui, taip pat padėka laukia ir Infekcijų kontrolės tarnybos.

Pastarieji mėnesiai tapo išbandymu visiems, bet ypač daug jėgų, drąsos ir susitelkimo jie pareikalavo iš gydymo įstaigų darbuotojų. Teko atlaikyti daug pokyčių, kūrybingai spręsti iškilusius sunkumus, keisti darbo vietas, pertvarkyti ligoninės infrastruktūrą. RKL puikiai susitvarkė su šiuo uždaviniu ir net susidūrus su koronainfekcija jos plitimas ligoninėje buvo operatyviai suvaldytas.

„Šiandien susirinkome padėkoti tiems, kurie šį iššūkį priėmė drąsiai ir ryžtingai: dirbo ekstremaliomis sąlygomis, vadavo kolegas, keitė darbo vietas ir darė daugiau, nei priklausė įprastai“, – prieš įteikdama padėkas kalbėjo generalinė direktorė doc. dr. Diana Žaliaduonytė.

Prie padėkų medikams prisijungė ir verslo parke „Aušra“ įsikūrusių įmonių – „REVÙ Clinic“, sporto klubo „SportGates“, baseino ir pirčių erdvės „Aušra SPA“ bei pabėgimo kambario „DP60“ –  atstovai, kurie dėkojo medikams už jų pasiaukojimą ir darbą karantino laikotarpiu bei dovanojo galimybę išbandyti savo paslaugas.

Padėkų gavėjus nominavo klinikų vadovai ir administracijos atstovai pagal veiklos sritį.