Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Registruokis pas gydytoją paprastai ir greitai
2017 sausio 27 d.
Registruokis pas gydytoją paprastai ir greitai

Problema, kuria dažniausiai skundžiasi pacientai, norintys užsiregistruoti pas gydytojus – ilgas laukimas. Laukti reikia visur: bandant prisiskambinti, atėjus į gydymo įstaigą. Problemų spendimo išeitis – registracija pas gydytoją internetu www.sergu.lt. Sistema supaprastina vizito rezervacijos procedūrą, kadangi užsiregistruoti pas gydytoją dabar galima neišėjus iš namų ir neskambinant į registratūrą. Taip pat pacientams el. paštu arba SMS žinute yra primenama apie jų laukiantį vizitą pas gydytoją. Likus parai iki vizito, gaunama priminimo žinutė, tuo tikslu mažinamas neatvykusių pacientų skaičius. Šiuo metu registracija vykdoma pas 21 išskirtą specialybę (kardiologas, neurologas, oftalmologas, reumatologas, gastroenterologas, endokrinologas ir tt.)

„Džiaugiamės, kad išankstinės pacientų registracijos sistema, registruojantis pas Respublikinės Kauno ligoninės specialistus kasmet naudojasi vis daugiau pacientų. 2015 m. sistemoje sergu.lt pateikta daugiau kaip 9.800 registracijos talonų, o 2016 m. skaičius siekia 24.000 talonų. Išankstinė registracija sudaro apie 18 proc. visos pacientų registracijos. Daugiausia 2016 m. internetu registravosi pas šiuos Respublikinės Kauno ligoninės konsultacijų poliklinikos specialistus: neurologus, angiochirurgus, ortopedus traumatologus, kardiologus, otorinolaringologus. Taip pat labai svarbu matyti planuojamą gydytojų krūvį, analizuoti pacientų registracijos ypatumus bei stebėti jos kaitą.“ – teigia konsultacijų poliklinikos administratorė Monika Anelauskienė.

Pastebima, jog ši sistema naudinga ir patogi ne tik pacientams. Gydytojai konsultantai turi galimybę iš anksto susipažinti su atvykstančių pacientų medicinine dokumentacija. Registruodamasis konsultacijai, pacientas turi nurodyti priežastį, dėl kurios kreipiasi, visa tai padės gydytojui geriau pasiruošti konsultacijai. Prireikus siųsti pacientą pas kitą specialistą, gydytojas pats gali registruoti ir paskirti vizitą pacientui tinkamu metu.

Administratorės teigimu, kai svarbu yra greitis ir kokybė – pacientas dažniausiai registruojasi internetu, gali matyti, kaip greitai jis pateks pas reikiamą gydytoją. Vizitui gali registruotis bet kuriuo paros metu ar savaitgaliais.

Registraciją sudaro 4 paprasti žingsniai:

  1. Prisijungite prie sistemos www.sergu.lt
  2. Pasirodžiusiame žemėlapyje pasirinkite regioną – Kaunas, tuomet kairėje lango pusėje pasirinkite ligoninę – VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė.
  3. Atsidariusiame lange spauskite PAIEŠKA PAGAL SPECIALYBĘ, pateiktame sąraše pasirinkite gydymo sritį, pasirodžiusiame gydytojų sąraše – gydytoją specialistą, pas kurį norite užsiregistruoti ir spauskite REZERVUOTI.
  4. Pasirinkite pageidaujamą vizito dieną ir laiką.

Apie sėkmingą registraciją vizitui jums bus pranešta trumpąja SMS žinute per dvi dienas.

Likus dienai iki vizito trumpąja SMS žinute gausite priminimą.

Taip pat galite registruotis paspaudę šią nuorodą.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd