Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Motinystės šventumo fotoliudijimas Krikščioniškuose gimdymo namuose
2018 gegužės 14 d.
Motinystės šventumo fotoliudijimas Krikščioniškuose gimdymo namuose

„Taip ir gyvenu su sparnais. Ne baltais, bet nuaustais iš skausmingų naktų ir gelbstinčių Mylimojo rankų, ištikimybės iki suklupimo ir šuolių į Pasitikėjimo, Meilės bedugnę...Tiesą sakant, manau, kad mes visi tokius sparnus turime, ir Dievas mus visus moko skraidyti, tik kievieną kitu būdu“, – taip rašė jau sunkiai sirgdama šviesios atminties gydytoja-akušerė Banga Kulikauskaitė, iškeliavusi Amžinybėn kiek daugiau nei prieš metus. Daugelio atmintyje ji liko kaip nepaprasto švelnumo ir gerumo medikė, tiesiogine ir perkeltine prasme atsiklaupdavusi prieš kiekvieną užgimstančią gyvybę, nepadariusi nė vieno aborto, o tikėjimo broliams – žadą atimantis giliausio atsidavimo Dievui liudijimas.

Krikščioniškieji gimdymo namai buvo pirmoji ir pagrindinė Bangos Kulikauskaitės darbovietė iki pat jos mirties. Fotografės Irutės Jaruševičiūtės – artimos Bangos bičiulės ir bendražygės skleidžiant Gyvybės kultūrą – darbų paroda „Dievas mus visus moko skraidyti” papuoš šios ligoninės skyriaus sienas. I. Jaruševičiūtės fotografijose užfiksuotos gimdymų, kuriuos priėmė gydytoja B. Kulikauskaitė, akimirkos. Šios nuotraukos, dalijasi fotografijų autorė – tai padėkos Dievui už gyvybę išraiška ir siekis perteikti Gimimo stebuklo šventumą. Paroda „Dievas mus visus moko skraidyti“ – I. Jaruševičiūtės siekis įamžinti gydytojos Bangos Kulikauskaitės atminimą, jautria menine kalba liudyti apie šventą pašaukimą – Motinystę, Dievo dovaną – gyvybę, kurią turime priimti su Meile. Dokumentinių fotografijų ekspozicija bus nuolatinė. Tai – parodos autorės dovana Krikščioniškiesiems gimdymo namams. Nuotraukų gamybą finansavo UAB Fujifilm Lietuva, UAB ,,Berlin Chemie Menarini Baltic”, KG bendruomenės nariai, Krikščioniškųjų gimdymo namų darbuotojai.

Paroda „Dievas mus visus moko skraidyti” veikia nuo gegužės 7 d. Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose (Miško g. 27, Kaunas). Prieš apsilankant, paskambinkite (8 37) 203 618 arba (8 698) 44 837.

Irutės Jaruševičiūtės, Vėjūnės Andrikonytės, Jūratės Budrienės nuotr.

Bernardinai.lt ir Krikščioniškųjų gimdymo namų informacija

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd