Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Konsultuoja neurochirurgas dr. Arvydas Danilevičius
2017 gegužės 9 d.
Konsultuoja neurochirurgas dr. Arvydas Danilevičius

Respublikinės Kauno ligoninės gydytojas neurochirurgas Dr. Arvydas Danilevičius pastebi, kad pagrindinės bėdos, kuo dažniausiai į jį besikreipiantys žmonės skundžiasi, tai galvos arba stuburo juosmeninės dalies skausmai. Šių skausmų priežastys labai skirtingos: dėl nuovargio, dėl padidėjusio kraujospūdžio, dėl įvairių neurologinių ligų.

Kviečiame registruotis pas šį aukščiausios kategorijos neurochirurgą, kuris turi sukaupęs ilgametę darbo patirtį. Dr. Arvydas Danilevičius pasirengęs atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su galvos ir stuburo negalavimais.

Jei turėsite gydytojo siuntimą, konsultacija Jums bus nemokama. Dr. Arvydas Danilevičius konsultuoja pirmadieniais nuo 14.30 iki 16.00 val.

Primename, kad atvykus paskirtą dieną, su savimi reikia turėti asmens dokumentą ir gydytojo siuntimą specialisto konsultacijai.

Respublikinės Kauno ligoninės
Konsultacijų poliklinika
Hipodromo g. 13, Kaunas
Tel. (8 37) 342 170 ; (8 37) 200 401
Registracija internetu www.sergu.lt
El. p. poliklinika@kaunoligonine.lt

Susipažinkite plačiau apie neurochirurgo teikiamas medicinines paslaugas.

Asmenims, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu, su gydytojo siuntimu asmens sveikatos priežiūros paslaugos yra nemokamos. Asmenims, nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, net ir turintiems siuntimą, visos asmens sveikatos priežiūros paslaugos yra mokamos.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd