Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Kaip gydytojams specialistams efektyviau bendradarbiauti su šeimos gydytojais?
2017 kovo 22 d.
Kaip gydytojams specialistams efektyviau bendradarbiauti su šeimos gydytojais?

Kovo 21 d. į viešbutį „Park Inn by Radisson Kaunas“ rinkosi įvairių sričių gydytojai iš visos Lietuvos (viso virš 240 gydytojų). Čia vyko Respublikinės Kauno ligoninės kartu su Pažangiosios medicinos draugija organizuota konferencija „Gydytojo specialisto ir bendrosios praktikos gydytojo tarpusavio bendradarbiavimas vidaus ligų diagnostikoje ir gydyme”.

Konferencijos rytinei sesijai pirmininkavęs Respublikinės Kauno ligoninės direktorius doc. dr. Linas Vitkus pasveikino visus susirinkusius ir trumpai pristatė savo gydymo įstaigos struktūrą bei paslaugas.

Pranešimą apie kraujavimą iš virškinamo trakto skaitė RKL gydytoja gastroenterologė Elžbieta Rambynienė (Terapijos klinika vidaus ligų skyrius gastroenterologijos poskyris), tomosintezės ypatumus radiologijoje nagrinėjo Diagnostikos klinikos Radiologijos skyriaus vedėja Jolanta Vitkienė, pasidžiaugusi galimybėmis RKL teikti unikalias radiologijos paslaugas. Ypatingo dėmesio susilaukė Ryčio Leonavičiaus (RKL Psichiatrijos klinikos Marių sektoriaus vyresniojo gydytojo psichiatro) knyga "Šeimos gydytojo vaidmuo savižudybių prevencijoje", šia tema konferencijos dalyviai diskutavo ir gydytojo pranešimo metu.

Popietinei sesijai pirmininkavusi direktorė medicinai Joana Dambrauskienė savo pranešime pristatė reumatoidinio artrito diagnostikos ir gydymo naujoves, o Zigmantas Urniežius (Chirurgijos klinikos vadovas) apžvelgė minimaliai invazinius gydymo metodus urgentinėje chirurgijoje.

Įvairias temas konferencijoje pristatė ir lektoriai iš kitų gydymo įstaigų: Lietuvos Sveikatos mokslų universtiteto ligoninės Kauno klinikų bei Kauno klinikinės ligoninės.

Konferencijos organizatorė Rūta Nutautienė (RKL Terapijos klinikos Vidaus ligų skyriaus vedėja) džiaugiasi, kad konferencija susidomėjo tiek stacionarines paslaugas teikiantys gydytojai, tiek šeimos gydytojai ir tikisi, kad tai dar vienas svarus žingsnis link efektyvesnio ir kokybiškesnio gydymo paslaugų teikimo sergantiesiems.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd