Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Ką "Žibutėje" veikė ugniagesiai?
2017 liepos 14 d.
Ką "Žibutėje" veikė ugniagesiai?

Vakar į RKL Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutės“ sektoriaus teritoriją su gaudžiančiomis sirenomis įvažiavo Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos (PST) automobilis...

Laimei, jokio rimto pavojaus šįkart nebuvo. Sirenų garsais buvo pradėtas prevencinis-edukacinis ugniagesių vizitas, skirtas supažindinti vaikus su priešgaisrine sauga. RKL Socialinės veiklos skyriaus vadovas Saulius Davainis, kuris yra ir Kauno rajono PST savanoris ugniagesys, kartu su čia atvykusiais PST direktoriaus pavaduotoju Algirdu Žandaru ir Poderiškių komandos vadovu Leonardu Poderiu mažiesiems pacientams pasakojo apie sunkų ir atsakingą gaisrininkų darbą, rodė naudojamas priemones.

Nors oras nelepino, vaikai smalsiai klausinėjo ugniagesių įvairiausių klausimų, o svarbiausia, patys galėjo pamatyti ir pačiupinėti gesintuvus, šalmus ir net pasėdėti priešgaisrinio automobilio kabinoje.

Surengtoje mini viktorinoje vaikai ne tik aktyviai atsakinėjo į klausimus, kaip saugiai elgtis su ugnimi, bet ir patys uždavė galybę klausimų, į kuriuos atsakant specialistams reikėjo gerokai pasukti galvą.

VšĮ Kauno rajono priešgaisrinė saugos tarnyba turi 9 komandas Kauno rajone: Babtuose, Čekiškėje, Ežerėlyje, Margininkuose, Poderiškėse, Vandžiogaloje, Lapėse, Vilkijoje ir Kulautuvoje kurios aptarnauja Kauno rajono teritoriją.


E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd