Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Dėkingumo slaugytojoms niekad nebus per daug
2018 gegužės 9 d.
Dėkingumo slaugytojoms niekad nebus per daug

Į šventinę penkiaminutę, skirtą akušerių ir slaugytojų profesinėms dienoms paminėti susirinkusias RKL darbuotojas sveikino ir gražių žodžių negailėjo ne tik RKL vadovai – generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus, direktorė medicinai Joana Dambrauskienė, vyriausioji slaugos administratorė Marija Žeruolienė, bet ir dosnia dvasingumo injekcija pasidalijo Šančių parapijos klebonas Virginijus Birjotas. Šventėje nuostabia akordeono muzika sutiko pasidalinti Kaišiadorių meno mokyklos moksleivė Elzbieta Fedorinaitė.

Slaugytojų visame pasaulyje ima trūkti, tad šis kilnus begalinės kantrybės ir atsidavimo reikalaujantis darbas tampa itin svarbiu. Juk būtent slaugytojos padeda gyventi ilgesnį, sveikesnį, net laimingesnį gyvenimą. Kaip pastebėjo generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus, „Net ir pačios aukščiausios kategorijos gydytojas savo darbo neatliktų maksimaliai be slaugytojų komandos“. Ir taip norisi, kad dirbančios šį darbą sulauktų pačio tinkamiausio įvertinimo...

Lai jautrūs pacientų ištarti žodžiai bent maža dalele parodo, kokios jūs svarbios ir reikalingos, mielos RKL slaugytojos ir akušerės!

Tarptautinė akušerių diena minima gegužės 5-ąją, o tarptautinė slaugytojų diena – gegužės 12 dieną.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd