Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
A. Veryga: ateinu ne būti valdininku, o tarnauti žmonėms
2016 gruodžio 14 d.
A. Veryga: ateinu ne būti valdininku, o tarnauti žmonėms

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadienį Sveikatos apsaugos ministerijos kolektyvui pristatė naująjį sveikatos apsaugos ministrą prof. Aurelijų Verygą, skelbia SAM ryšių su visuomene skyrius. Ministerijos darbuotojų susitikime su naujuoju sveikatos apsaugos sistemos vadovu premjeras pabrėžė, kad svarbiausias 17-tosios Vyriausybės tikslas – pateisinti žmonių, kurie laukia kardinalių pokyčių, viltis.

Linkėdamas naujajam ministrui sveikatos ir ištvermės nešant atsakomybės naštą, premjeras pažymėjo, kad ir pacientai, ir medikai laukia pokyčių, kurie sveikatos sektorių atgręžtų į žmogų.

„Po ketverių metų žmonės įvertins, ar mes buvome verti jų pasitikėjimo“, – sakė S. Skvernelis. Premjeras taip pat pastebėjo, kad svarbiausias ministerijos turtas yra žmonės ir palinkėjo ministrui išlaisvinti jų kūrybines galias bendriems siekiams.

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga sakė, kad sveikatos sistema jam yra gerai pažįstama, tačiau politika – naujas gyvenimo etapas.

„Ateinu ne būti valdininku, o tarnauti žmonėms“, – kalbėjo sveikatos apsaugos ministras, pabrėždamas prisiimtą atsakomybę už sveikatos sistemą. Naujasis ministerijos vadovas taip pat išreiškė viltį, kad produktyviai ir gerai dirbant visam kolektyvui, bus pateisinti rinkėjų lūkesčiai.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd